دستاوردهای پردیس اول کیش

شرکت پردیس اول کیش، یکی از ساخت یافته ترین شرکت های تجمیع کننده خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در کشور است که در کنار ماهیت اقتصادی، همواره خود را یک "رسانه" دانسته و رسالت خود را حرکت در مسیر خدمت به جامعه مخاطبین و اعتلای علمی و فرهنگی آنها قرار داده است.

سبد خدمات این شرکت دارای انواع سرویس های متنوع آموزشی، مذهبی، خانوادگی، سرگرمی، بهداشت و سلامت، اخبار، ورزشی، موسیقی، ادبی، اقتصادی و... می باشد که برای خدمت رسانی به گروه های مختلف جامعه ساماندهی شده است.

از ویژگی های مهم شرکت پردیس اول کیش، تلاش در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی است. این شرکت با ارائه سرویس های متنوعِ تخصصی در این حوزه، تلاش می کند تا مخاطب عام را با سبک زندگی اسلامی آشنا کرده و اطلاعات مفید و کاربردی در اختیار ایشان قرار دهد.

پایبندی به "حقوق مخاطب" اولویتی است که پردیس اول کیش در تحقق آن اهتمام مستمر داشته است.دراین راستا محتوای تولید شده توسط شرکت های تامین کننده محتوا، در بخش ارزیابی و ارتقای کیفی محتوا توسط کارشناسان مورد بازبینی و مداقّه قرار گرفته و فرآیند ارتقای کیفی در قالب حذف، اصلاح، افزودن، ساماندهی مطالب و بسیاری روش های دیگر درباره آنها اجرامیشود. این در حالی است که بدون انجام این فرآیند هم، امکان ارسال محتوا وجود دارد. در واقع شرکت پردیس اول کیش تنها شرکت تجمیع کننده خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در کشور است که به صورت داوطلبانه، بخشی را با هدف نظارت، ارزیابی و ارتقای کیفی محتوا راه اندازی کرده است.

در حال حاضر شرکت پردیس اول کیش دارای بیشترین تعداد مخاطبین و نیز بیشترین ارسال (ترافیک) پیامک از سرویس های خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در کشور می باشد که این مهم نشان دهنده رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده و نیز میزان اثربخشیِ مثبتِ تلاش ها و عملکرد مشتری مدارانه این شرکت می باشد.

همچنین شرکت پردیس مفتخر است که ضمن ارائه "محتوای پاک و غنی"، همواره به عنوان بهترین شرکت تجمیع کننده خدمات ارزش افزوده در کشور از سوی شرکت همراه اول انتخاب شده است.